header
co, gdzie i kiedyo ślubie prawosławnym

sami o sobie

księga gości


Tak naprawdę większość z Czytelników tej strony zna nas prawdopodobnie znacznie lepiej niż my sami siebie znamy, w związku z tym niczego nowego tu nie przeczytacie..

Po szczegóły najlepiej zajrzeć na strony:

www.joanna.konieczna-salamatin.eu - do Joanny

www.salamatin.eu - do Rusłana

Fakty i mity o pochodzeniu


Joanna

Rusłan

Urodzona: w Warszawie (już dawno) i mieszka w niej do tej pory.

Uczyła się w Warszawie najpierw na Politechnice (Wydział Elektroniki), a potem szczęśliwie skończyła socjologię na Uniwersytecie Warszawskim, uzyskując tam nawet stopień doktora nauk humanistycznych. Do dziś nie potrafi odpowiedzieć na pytanie, co to jest socjologia.

W życiu zajmuje się zbijaniem bąków we wspomnianym Instytucie Socjologii Uniwersytetu Warszawskiego oraz dziesiątkiem innych najczęściej umiarkowanie potrzebnych ludzkości rzeczy. Hobbistycznie projektuje strony internetowe (żeby nie tracić czasu na jakąś pożyteczną pracę).

Urodzony: w okolicach Łuhańska na wschodzie Ukrainy (też dość dawno), potem mieszkał we wsi Petriwka, 200 km na południe od Kijowa. To bardzo malownicze miejsce - trochę obrazków można obejrzeć tutaj.

Skończył biologię w Czerkasach, a potem badał pasożyty w Kijowie, w Instytucie Zoologii Narodowej Akademii Nauk Ukrainy, gdzie szcześliwie uzyskał stopień doktora nauk przyrodniczych.

Obecnie zajmuje się dręczeniem studentów Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego (dawniej Akademia Medyczna w Warszawie)